Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Виготовлення проєктно-кошторисної документації стадії «Робоча документація» по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Виготовлення проєктно-кошторисної документації стадії «Робоча документація» по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5 в м. Біла Церква Київської області за ДК 021:2015: 71220000-6 - Послуги з архітектурного проектування.  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-23-007075-c.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних актів. Визначені у Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі технічні та якісні характеристики предмета закупівлі є необхідними та достатніми (оптимальними) для задоволення потреб замовника та відповідають пропозиціям відповідного ринку.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 1 293 058,00 гривень.

7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік.

 

 


Опубліковано: 05 серпня 2021 року
Поділитися