Поточний ремонт зупинки громадського транспорту по просп. Кн. Володимира (в районі АЗС «АМІК») в м. Біла Церква Київської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Предмет закупівлі: Поточний ремонт зупинки громадського транспорту по просп. Кн. Володимира (в районі АЗС «АМІК») в м. Біла Церква Київської області (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

 

Код CPV: 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи.

 

Ідентифікатор тендеру: UA-2023-03-23-005573-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з положенням про департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 28.07.2022 р. № 2795-31-VIII, департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема: виконання комплексу заходів з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Оскільки до послуг з ремонту та утримання елементів благоустрою відносяться поточний ремонт зупинки громадського транспорту по транспорту по просп. Кн. Володимира (в районі АЗС "АМІК"), дані послуги планується виконати до 31 грудня 2023 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид послуг заплановано у розмірі – 404 926 грн. 20 коп.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі з поточного ремонту зупинки громадського транспорту по просп. Кн. Володимира (в районі АЗС "АМІК"), визначено на підставі дефектного акту, складеного із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами). Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до складеного дефектного акту.

 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: 

Очікувана вартість закупівлі розрахована відповідно до будівельних норм і правил за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), що розробляється з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 23.09.2003 № 154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» (далі Наказ). На підставі технічного завдання підготовленого на основі дефектного акту обстеження, розраховано локальний кошторис на будівельні роботи, у якому і визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість закупівлі складає 404 926 грн. 20 коп. з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

 


Опубліковано: 23 березня 2023 року
Поділитися