Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Поточний ремонт об'єкта благоустрою зеленого господарства в межах провулку Гірний (встановлення малої архітектурної форми "Башта Шухова")

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Поточний ремонт об'єкта благоустрою зеленого господарства в межах провулку Гірний (встановлення малої архітектурної форми "Башта Шухова") (код ДК 21:2015 – 45220000-5Інженерні та будівельні роботи).

 

Код СРV: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-18-013271-b

 

Обгрунтування доцільності закупівлі:

Частиною 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, та організація місць відпочинку для населення.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженим рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, до завдань Департаменту віднесено організацію та виконання функції замовника, зокрема з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади та участь у формуванні та реалізації єдиної політики міської ради у житлово-комунальному господарстві Білоцерківської міської територіальної громади та розробці механізмів реалізації прийнятих ними рішень.

Рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Київської області № 754 від 09 листопада 2021 року зетверджено перелік проєктів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету на 2022 рік. Згідно з додатком до вищезазначеного рішення головним розпорядником по проєкту № 002 "Зменшена копія Башти Шухова" є Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради.

З викладеного вбачається, що здійснення поточного ремонту об'єкта благоустрою зеленого господарства в межах провулку Гірний (встановлення малої архітектурної форми "Башта Шухова") відноситься до повноважень Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради та планується виконати до 24 грудня 2022 року.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг з поточного ремонту об'єкта благоустрою зеленого господарства в межах провулку Гірний (встановлення малої архітектурної форми "Башта Шухова") (код ДК 21:2015 – 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи) визначено на підставі дефектного акту та ескізного проекту складеного із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

 Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами). Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до складеного дефектного акту.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі послуг з поточного ремонту об'єкта благоустрою зеленого господарства в межах провулку Гірний (встановлення малої архітектурної форми "Башта Шухова") (код ДК 21:2015 – 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи) розрахована відповідно до діючих кошторисних норм України у будівництві та виконана у програмному комплексі АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), що розробляється з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 23.09.2003 № 154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів» (далі Наказ). На підставі технічного завдання підготовленого на основі дефектного акту, розраховано локальний кошторис на будівельні роботи, у якому і визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість закупівлі складає 210 000,00 грн., з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

 

 


Опубліковано: 18 лютого 2022 року
Поділитися