Послуги зі створення та розміщення відеороликів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету (у вигляді створення спеціальних звітів і репортажів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі


Послуги зі створення та розміщення відеороликів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету (у вигляді створення спеціальних звітів і репортажів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету за текстом, який узгоджено Замовником; проведення прямих відеотрансляцій та інтерв’ю за участю представників органів місцевого самоврядування; запис і зберігання відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету) доступному жителям Білоцерківської міської територіальної громади

            1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

            2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Послуги зі створення та розміщення відеороликів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету(у вигляді створення спеціальних звітів і репортажів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету за текстом, який узгоджено Замовником; проведення прямих відеотрансляцій та інтерв’ю за участю представників органів місцевого самоврядування; запис і зберігання відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету) доступному жителям Білоцерківської міської територіальної громади» за ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги.

            3. Ідентифікатор закупівлі:UA-2021-09-10-008198-c.

  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  закупівля здійснюється з метою забезпечення інформування жителів міста Біла Церква та населених пунктів, які увійшли до Білоцерківської міської територіальної громади, про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів; забезпечення оперативного зворотнього зв’язку між мешканцями громади та Білоцерківською міською радою та її виконавчими органами.

            5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 97290,00 гривень.

            6. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

            7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначеннявизначенийвідповідно до розрахункукошториса на 2021 рік.

 

 

 

 


Опубліковано: 11 вересня 2021 року
Поділитися