Послуги з вивезення великогабаритних побутових відходів (ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі: Послуги з вивезення великогабаритних побутових відходів  (ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)

 

Код  ДК 021:2015:90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

 

Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-06-16-009428-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Відповідно до ст. 20 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» виконання вимог щодо охорони атмосферного повітря від забруднення виробничими, побутовими та іншими відходами. Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків, коли це здійснюється з використанням спеціальних установок при додержанні вимог, встановлених законодавством про охорону атмосферного повітря.

Власники або уповноважені ними органи суб’єктів господарювання зобов’язані забезпечувати переробку, утилізацію та своєчасне вивезення відходів, які забруднюють атмосферне повітря, на підприємства, що використовують їх як сировину, або на спеціально відведені місця чи об’єкти.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг з послуги з вивезення великогабаритних побутових відходів  (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) перевезення, захоронення ВПВ здійснюється за адресою Замовника: вул. Андрія Шептицького, 2 в м. Біла Церква Київської області. Загальний обсяг надання послуг: перевезення автомобілем та захоронення відходів в кількості 2,0 м куб. Строк надання послуги: з дати укладання договору до 31 грудня 2023 року.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері поводження з відходами (збирання, перевезення, утилізація, захоронення). Якість послуг у сфері поводження з відходами здійснюється у відповідності до Закону України «Про відходи» та спрямована на задоволення потреб споживача у запобіганні утворенню відходів шляхом їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення.

 

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі послуги з вивезення великогабаритних побутових відходів (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) визначалась відповідно до бюджетних призначень, з урахуванням вартості послуг з вивезення ВПВ, що затверджені на території м. Біла Церква, а саме – Рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 13.12.2022 р. № 819, діючих нормативно-правових актів, законодавчих актів України та складає 821,52 грн. з ПДВ.

 

 

Особа відповідальна за складання технічного завдання:                         


Опубліковано: 16 червня 2023 року
Поділитися