Послуги з виконання передпроектних робіт (концепція) по об'єкту: " Реконструкція рекреаційної зони в районі вул. Запорізька в  м. Біла Церква Київської області"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Послуги з виконання передпроектних робіт (концепція) по об'єкту: " Реконструкція рекреаційної зони в районі вул. Запорізька в  м. Біла Церква Київської області" (код ДК 21:2015 – 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги).

Код СРV: 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-01-010820-a

 

Обгрунтування доцільності закупівлі: Частиною 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, та організація місць відпочинку для населення.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі Послуг з виконання передпроектних робіт (концепція) по об'єкту: " Реконструкція рекреаційної зони в районі вул. Запорізька в  м. Біла Церква Київської області" (код ДК 21:2015 – 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) визначено із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами) та Державними будівельними нормами України. Склад та зміст проектної документації на будівництво. ДБН А.2.2-3-2014 затвердженими наказом Мінрегіону України від 04.06.2014 р. № 163.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначено відповідно до Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами) та Державними будівельними нормами України. Склад та зміст проектної документації на будівництво. ДБН А.2.2-3-2014 затвердженими наказом Мінрегіону України від 04.06.2014 р. № 163.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:Очікувана вартість закупівлі, відповідно до Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво та ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» і складає 138 510,00 грн. з ПДВ.

 


Опубліковано: 01 червня 2023 року
Поділитися