(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради; бул. Олександрійський, 75 приміщення 134, м. Біла Церква, Київська область, 09117; код за ЄДРПОУ — 25300275; категорія замовника — орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції соціального спрямування» (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги)»

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-17-007215-а.

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля здійснюється з метою забезпечення інформування жителів міста Біла Церква та населених пунктів, які увійшли до Білоцерківської міської територіальної громади, про загальнодержавні та загальноміські події та заходи, що не носять комерційний характер

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 190 000,00 гривень з ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

1. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2023 рік.

Опубліковано: 28 лютого 2023 року