Послуги з утримання зелених зон по вулиці Леваневського в районі будівлі № 26д (Облаштування зеленої зони багаторічними насадженнями) в м. Біла Церква Київської області

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Послуги з утримання зелених зон по вулиці Леваневського в районі будівлі № 26д (Облаштування зеленої зони багаторічними насадженнями) в м. Біла Церква Київської області (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень).

 

Код СРV: 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-29-003590-a

 

Обгрунтування доцільності закупівлі: Частиною 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, та організація місць відпочинку для населення.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Роботи з утримання зелених зон по вулиці Леваневського в районі будівлі № 26д (Облаштування зеленої зони багаторічними насадженнями) в м. Біла Церква Київської області (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень) планується виконати до 31 грудня 2021 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид робіт планується у 2021 році - 299 711,96 грн..

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі робіт з утримання зелених зон (улаштування квітника) визначено на підставі схеми озеленення, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, Законів України "Про благоустрій населених пунктів" та "Про насіння та садивний матеріал".

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначено відповідно до схеми озеленення, яка містить заплановані обсяги робіт, по висадженню багаторічних насаджень.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі робіт з утримання зелених зон (Облаштування зеленої зони багаторічними насадженнями) визначається Ресурсними елементними кошторисними нормами на озеленення.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі відповідає розрахунку видатків до кошторису Департаменту на 2021 рік (загальний фонд) за КПКВК 1216030 «Благоустрій міст».

 

 


Опубліковано: 29 жовтня 2021 року
Поділитися