Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

«Послуги з розміщення рекламної та інформаційної продукції на відеобордах міста Біла Церква (розміщення відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів)»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 


 Послуги з розміщення рекламної та інформаційної продукції на відеобордах міста Біла Церква (розміщення відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів)

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Послуги з розміщення рекламної та інформаційної продукції на відеобордах міста Біла Церква (розміщення відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів)» за ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-14-000670-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  закупівля здійснюється з метою забезпечення інформування мешканців Білоцерківської міської територіальної громади про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

Передбачається розміщення рекламних та інформаційних відеоматеріалів на відеобордах міста Біла Церква високої якості з точки зору як змісту, так і технічних характеристик.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 41 250.00 гривень.

6. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік.

 

 


Опубліковано: 13 вересня 2021 року
Поділитися