1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Послуги з розміщення рекламної та інформаційної продукції на відеобордах міста Біла Церква (розміщення відеоматеріалів про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів)» за ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-14-000670-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  закупівля здійснюється з метою забезпечення інформування мешканців Білоцерківської міської територіальної громади про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

Передбачається розміщення рекламних та інформаційних відеоматеріалів на відеобордах міста Біла Церква високої якості з точки зору як змісту, так і технічних характеристик.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 41 250.00 гривень.

6. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік.

Опубліковано: 13 вересня 2021 року