Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд (ремонт дорожнього полотна) струменево-ін’єкційним методом в м. Біла Церква та населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Предмет закупівлі: Послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд (ремонт дорожнього полотна) струменево-ін’єкційним методом в м. Біла Церква та населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).

 

Код CPV: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-15-004832-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема: виконання комплексу заходів з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Оскільки до послуг з утримання елементів благоустрою відносяться послуги з поточного ремонту дані послуги планується виконати до 01 серпня 2022 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид послуг заплановано у розмірі – 516 395,30 грн. 

 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд (ремонт дорожнього полотна) струменево-ін’єкційним методом в м. Біла Церква та населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади визначено на підставі дефектного акту, складеному із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами). Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до складеного дефектного акту.

 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: 

Очікувана вартість закупівлі розрахована відповідно до кошторисних норм України за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), що розробляється з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 23.09.2003 № 154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» (далі Наказ). На підставі технічного завдання підготовленого на основі дефектного акту обстеження, розраховано локальний кошторис на будівельні роботи, у якому і визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість закупівлі складає 516 395,30 грн., з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

 


Опубліковано: 16 лютого 2022 року
Поділитися