1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, Біла Церква, Ярослава Мудрого, 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Виготовлення проєктно-кошторисної документації стадії «Робоча документація» по об’єкту: Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів для принтерів та багатофункціональних пристроїв за ДК 021:2015: 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.

3. Ідентифікатор закупівлі : UA-2021-06-24-001924-c.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних актів. Визначені у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі технічні та якісні характеристики предмета закупівлі є необхідними та достатніми (оптимальними) для задоволення потреб замовника та відповідають пропозиціям відповідного ринку.

Заправка картриджів включає в себе діагностику картриджа; повну розборку; процес очищення лазерного картриджа від відпрацьованого тонера та заповнення картриджа новим тонером, що дозволяє подальше використання лазерного картриджа для друку або копіювання. Заправка картриджа передбачає виконання наступних операцій:

а) діагностику та візуальний огляд картриджа на предмет наявності зовнішніх пошкоджень, очищення всіх зовнішніх поверхонь картриджа від забруднень;

б) розбірка картриджу, очищення всіх внутрішніх поверхонь картриджа від забруднень;

в) огляд внутрішнього стану картриджа з метою оцінки ступеню механічного зносу вузлів, в тому числі втулок, валів;

г) повне профілактичне очищення, яке включає очищення механізмів, змащування контактів і струменепровідних втулок, очищення бункера від використаного порошку (тонера);

д) заправка картриджа якісним, повністю сумісним тонером в обсязі, відповідному стандартам виробника картриджа даної моделі;

е) перепрограмування або заміна чіпа якщо це необхідно;

є) збірка картриджа;

ж) тестування картриджа;

з) пакування картриджа з додаванням аркушу паперу тестової копії, наклеювання гарантійних пломб на картридж та наклейки з відмітками про виконані роботи.

Поточний ремонт картриджів до лазерних принтерів, копіювальних апаратів та багатофункціональних пристроїв. Поточний ремонт картриджу - комплекс робіт необхідних для забезпечення повноцінної працездатності картриджу та відповідної якості друку (копій). Включає в себе:

б) розбірка картриджа, очищення всіх внутрішніх поверхонь картриджа від забруднень;

д) обробка тальком циліндра і леза для очищення;

е) виконання робіт по заміні складових частин картриджу (фотобарабану, ракеля, магнітного валу, валу первинного заряду, дозуючого леза, леза для очищення, втулок, ущільнювачів, пружин, шестерень) в залежності від ступіню їх зносу, змащування деталей;

є) перепрограмування або заміна чіпа якщо це необхідно;

ж) збірка картриджа;

з) тестування картриджа;

і) пакування картриджа з додаванням аркушу паперу тестової копії, наклеювання гарантійних пломб на картридж та наклейки з відмітками про виконані роботи;

Діагностика обладнання включає визначення (розпізнання, оцінка) технічного стану, у якому перебуває обладнання на момент діагностування; оцінка відповідності чи невідповідності технічного стану обладнання діагностування та у разі невідповідності — визначення причини невідповідності: несправності, дефекту, граничного ступеню зношеності, відхилення від регулювань тощо; виявлення ушкоджень чи дефектів на початковій стадії їх розвитку, виявлення конкретних дефектних вузлів чи деталей, визначення і усунення причин, що викликали дефект; оцінка допустимості та доцільності подальшої експлуатації обладнання з урахуванням прогнозування його технічного стану при виявленні дефекту, оптимізація режимів експлуатації, що дозволяє безпечно експлуатувати обладнання з виявленими дефектами до моменту його виводу у плановий ремонт; у разі неможливості (недоцільності) здійснити ремонт обладнання Учасник зобов'язання надати акт технічної експертизи зазначеної техніки.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 7 000,00 гривень.

6. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік.

Опубліковано: 05 серпня 2021 року