Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі: Послуги  по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об’єктів Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень).

Код СРV: 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-09-003563-a.

Обгрунтування доцільності закупівлі:  Рішення приймається відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України 10.04.2006 № 105 та рішення Білоцерківської міської ради від 25 лютого 2021 року № 334-10-VIІІ «Про затвердження Програми охорони довкілля в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки» та у зв’язку з необхідністю розчистки від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів м. Біла Церква.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від      28 липня 2022 року  № 2795-31-VIIІ, Департамент здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання своїх завдань, у порядку, встановленому чинним законодавством України, відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема з утримання  територій та зелених насаджень.

Послуги по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень) планується виконати до 30 грудня 2023 року.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуги по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади визначено на підставі Акту обстеження зелених насаджень № 593 від 17.02.2023 року, складеного комісією, затвердженою рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у місті Біла Церква в новій редакції» № 827 від 15.12.2021 року та технічного завдання на вищезазначені послуги.

Берегова лінія та прибережна захисна смуга водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади зарослі очеретом та деревно-чагарниковою рослинністю, які уражені хворобами. На урізі води та у прибережній захисній смузі ростуть дерева, які уражені омелою.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначені відповідно до вимог Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 р. № 1045.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Послуги по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади увійшли до Переліку об'єктів природоохоронних заходів, видатки на які у 2023 році будуть проводитися за рахунок коштів   цільового фонду, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 28.12.2022 № 3391 – 36 – VІІІ (у редакції рішення міської ради від 23.02.2023 № 3551 – 37 – VІІІ).

Очікувана вартість закупівлі послуги по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити і складає      198823,01 грн.

Опубліковано: 09 березня 2023 року