Послуги із зимового утримання с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Сидори, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Вільна Тарасівка, смт. Терезине, с. Глушки, с. Храпачі, с. Скребиші Білоцерківської міської територіальної громади Київської області на 2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Послуги із зимового утримання с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Сидори, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Вільна Тарасівка, смт. Терезине, с. Глушки, с. Храпачі, с. Скребиші Білоцерківської міської територіальної громади Київської області на 2023 рік (код ДК 21:2015 – 90620000-9 – послуги з прибирання снігу).

 

Код СРV: 90620000-9 – послуги з прибирання снігу.

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-22-016054-a.

 

Обгрунтування доцільності закупівлі:

Частиною 2 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" передбачено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, та організація місць відпочинку для населення. Згідно частини 1 статті 1 вищезазначеного Закону до заходів з благоустрою населених пунктів відноситься зокрема і належне утримання об'єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Ремонт і утримання вулиць і доріг населених пунктів здійснюється у відповідності до  Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.02.2012  № 54, розділом V, яких затверджено порядок утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів в зимовий період, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України.

Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженим рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, до завдань Департаментувіднесено організація та виконання функції замовника, зокрема з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади.

З викладеного вбачається, що організація зимового утримання об’єктів вулично-дорожньої мережі міста Біла Церква відноситься до повноважень Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг із зимового утримання с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Сидори, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Вільна Тарасівка, смт. Терезине, с. Глушки, с. Храпачі, с. Скребиші Білоцерківської міської територіальної громади Київської області на 2023 рік (код ДК 21:2015 – 90620000-9 – послуги з прибирання снігу) визначено із урахуванням вимог розділу V Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.02.2012  № 54, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та даних щодо проведення аналогічних закупівель у попередні періоди.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Вимоги щодо технічних та якісних характеристик предмету закупівлі визначено на підставі положень розділу V Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.02.2012  № 54, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі послуг із зимового утримання с. Дрозди, с. Мазепинці, с. Сидори, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Вільна Тарасівка, смт. Терезине, с. Глушки, с. Храпачі, с. Скребиші Білоцерківської міської територіальної громади Київської області на 2023 рік (код ДК 21:2015 – 90620000-9 – послуги з прибирання снігу) розрахована відповідно до діючих кошторисних норм України у будівництві та виконана програмному комплексі АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), яке складено з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 23.09.2003 № 154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.02.2012  № 54 «Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та складає 2 007 115,91 грн. з ПДВ.

 


Опубліковано: 22 грудня 2022 року
Поділитися