1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; 09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15; код за ЄДРПОУ – 04055009.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Послуги із створення та випуску друкованих матеріалів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету» за ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-11-001095-c.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до предмета закупівлі:

Найменування послуги: послуги із створення та випуску друкованих матеріалів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Код за ДК 021:2015: 79820000-8 «Послуги, пов’язані з друком».

Мета випуску статей: забезпечити інформування жителів Білоцерківської міської територіальної громади про діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Цільова аудиторія: жителі Білоцерківської міської територіальної громади.

Підхід: створення та випуск друкованих матеріалів, які висвітлюють діяльність Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Передбачається створення інформаційних друкованих матеріалів високої якості, які максимально задовольняють потреби населення на отримання достовірної, актуальної та об’єктивної інформації.

Середні обсяги послуг, які потрібно надати протягом місяця: створення та випуск друкованих матеріалів – 20-23 статей.

Всього статей на рік - 266.

Мова: Українська.

Строки надання послуг: з дати підписання Договору до 12 грудня 2022 року.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 160 000,00 грн.

6. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість  предмету  закупівлі  визначено  відповідно  до методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

7.Обгрунтування розміру бюджетного призначення: закупівля здійснюється на очікувану вартість, на 2022 рік.

Опубліковано: 11 січня 2022 року