Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі:

Послуги  із санації альтернативних джерел водопостачання для забезпечення мінімальних потреб населення Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 90450000-6).

Код СРV: 90450000-6 Послуги у сфері поводження із септиками.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-25-005380-a.

Обгрунтування доцільності закупівлі:

Рішення приймається відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 травня 2010 року N 400, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2022-2024 роки та у зв’язку з необхідністю санації альтернативних джерел водопостачання (шахтних колодязів, трубчастих колодязів та криниць).

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від             28 липня 2022 року  № 2795-31-VIIІ, Департамент бере участь  у  реалізації  державної  політики  у сфері екологічної безпеки, санітарного стану та благоустрою населених пунктів, якості питної води, поліпшення технічного і   технологічного   стану   систем   тепло -,   водопостачання  та водовідведення,   запобігання   підтопленню   міста, ліквідації його наслідків.

Послуги із санації альтернативних джерел водопостачання для забезпечення мінімальних потреб населення Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 021:2015-90450000-6) планується виконати до 30 грудня 2023 року.

Обґрунтування обсягів закупівлі:

Альтернативні джерела водопостачання (шахтні колодязі), які підлягають санації знаходяться на території Білоцерківської міської територіальної громади та належать їй.

Обсяг закупівлі послуги із санації альтернативних джерел водопостачання для забезпечення мінімальних потреб населення Білоцерківської міської територіальної громади визначено на підставі моніторингових досліджень питної води з громадських колодязів та криниць, проведених Білоцерківською районною філією Державного  управління «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Згідно результатів лабораторних досліджень води у шахтних колодязях, у яких якість води не відповідає  ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" за мікробіологічними показниками, необхідно провести чищення та дезінфекцію води з подальшим лабораторним контролем їх ефективності.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначені відповідно до кількості колодязів та криниць, технічного завдання на надання послуги та відповідають державним стандартам, що є чинними на території України для відповідної категорії послуг в Україні.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Послуга із санації альтернативних джерел водопостачання для забезпечення мінімальних потреб населення Білоцерківської міської територіальної громади розрахована відповідно до діючих кошторисних норм України у будівництві та виконана у програмному комплексі АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), яке складено з урахуванням вимог Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 травня 2010 року N 400, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та складає 107131,08 грн. з ПДВ.

Опубліковано: 25 квітня 2023 року