Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі: Надання послуг по поточному ремонту металевих контейнерів для побутових відходів (Код ДК 021:2015 - 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів)

Код СРV: 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-27-005223-a.

Обгрунтування доцільності закупівлі:  Рішення приймається відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць, затверджених  Наказом  Міністерства  охорони здоров'я України від 17 березня 2011р.  № 145 та Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2022-2024 роки та у зв’язку з необхідністю ремонту великогабаритних контейнерів.

Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від      28 липня 2022 року  № 2795-31-VIIІ, Департамент здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання своїх завдань, у порядку, встановленому чинним законодавством України, відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема з утримання  територій та зелених насаджень.

Послуги по поточному ремонту металевих контейнерів для побутових відходів (Код ДК 021:2015 - 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів) планується виконати до 30 грудня 2023 року.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Контейнера, які підлягають поточному ремонту знаходяться на балансі департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Обсяг закупівлі послуги по ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів визначено на підставі Дефектного акту, складеного спеціалістами департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Метал контейнерів вражений корозією та іржею. На бокових частинах обладнання та днищах виявлені наскрізні отвори. Були випадки підпалу вищезазначених контейнерів, в результаті чого деформувались направляючи контейнерів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначені відповідно до кількості контейнерів, технічного завдання на надання послуги та відповідають державним стандартам, що є чинними на території України для відповідної категорії послуг в Україні.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Послуга по  ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів розрахована відповідно до діючих кошторисних норм України у будівництві та виконана у програмному комплексі АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), яке складено з урахуванням вимог «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України 17.03.2011  № 145, Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України 23.09.2003  № 154, діючих нормативно-правових актів, діючих законодавчих актів України та складає 188023,57 грн. з ПДВ.

Опубліковано: 27 березня 2023 року