Капітальний ремонт покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вулиці Василя Стуса в м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 - 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Предмет закупівлі: Капітальний ремонт покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вулиці Василя Стуса в м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 - 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг).

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-20-009660-a

 

Код CPV: 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг.

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

Згідно з положенням про департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 28.07.2022 р. № 2795-31-VIII, департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема: виконання комплексу заходів з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Роботи по капітальному ремонту покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вулиці Василя Стуса в м. Біла Церква Київської області планується виконати до 15 грудня 2024 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид робіт, який планується у 2023 році – 3 500 000,00 грн.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі робіт з капітального ремонту покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вулиці Василя Стуса в м. Біла Церква Київської області визначено на підставі дефектного акту, складеного із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначено відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації на Капітальний ремонт покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вулиці Василя Стуса в м. Біла Церква Київської області.

Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації, яка пройшла експертизу і отримала позитивний висновок (№406/e/23-КД/П від 30.05.2023 р.).

 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Очікувана вартість закупівлі робіт з капітального ремонту дорожнього покриття визначається з урахуванням Порядку застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості будівництва, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації та з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити, відповідно до Порядку застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво і складає 7 796 402 грн. 40 коп.

 


Опубліковано: 20 червня 2023 року
Поділитися