Інформаційне табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Предмет закупівлі: Інформаційне табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів (код ДК 021:2015 - 34920000-2 - Дорожнє обладнання)

Код CPV: 34920000-2 - Дорожнє обладнання.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-13-003274-c

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Згідно зі статтею 26 Закону України «Про дорожній рух», власники доріг, вулиць та залізничних переїздів або уповноважені ними органи несуть відповідальність за створення безпечних умов руху на дорогах, вулицях та залізничних переїздах, що знаходяться у їх віданні.

Згідно з Положенням про департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, однією з місій департаменту є: організація виконання державних програм у сфері житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів місцевих програм соціально-економічного розвитку Білоцерківської міської територіальної громади щодо поліпшення рівня комунального обслуговування населення та благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади, енергозбереження, стану безпеки, умов праці та виробничого середовища.

Оскільки інформаційно-вимірювальне табло швидкості руху призначене для створення безпечних та комфортних умов руху автотранспорту та пішоходів на дорогах, таким чином зменшивши вірогідність ДТП, та слідуючи цілям програми нульової смертності, придбання згаданого дорожнього обладнання планується виконати до 01 грудня 2021 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид закупівлі заплановано у розмірі – 170 000,00 грн. Вартість визначено згідно з наявними пропозиціями знайденими по пошуковій системі інтернет.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяги визначено відповідно до фактичної потреби  на придбання товару: Інформаційне табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів – 2 шт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням реальних потреб та оптимального співвідношення ціни і якості.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено методом порівняння ринкових цін, згідно з примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами). Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проведено аналіз ринку, що охоплює існуючі види необхідної продукції і можливі альтернативи, а також існуючих і потенційних постачальників. Очікувана вартість закупівлі складає 170 000,00 грн. з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

Опубліковано: 13 жовтня 2021 року