Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Генератори

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Предмет закупівлі: Генератор (код ДК 021:2015 – 31120000-3 – Генератори)

 

Код CPV: 31120000-3 – Генератори.

 

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2022-11-14-013796-a     

 

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Доцільність закупівлі обґрунтовується необхідністю забезпечення роботи управлінь та відділів Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради в часи аварійного відключення електроживлення.

 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяги визначено відповідно до фактичної потреби  на придбання товару: генератор – 1 шт.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням реальних потреб та оптимального співвідношення ціни і якості.

 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: 

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено методом порівняння ринкових цін, згідно з примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами). Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проведено аналіз ринку, що охоплює існуючі види необхідної продукції і можливі альтернативи, а також існуючих і потенційних постачальників. Очікувана вартість закупівлі складає 450 000,00 грн. з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

 


Опубліковано: 18 листопада 2022 року
Поділитися