Інформація про роботу Дозвільного центру Білоцерківської міської ради

В місті Біла Церква Дозвільний центр було відкрито ще у 2006 році, але з причини відсутності належного приміщення та недостатнього фінансування його діяльності, Дозвільний центр не мав змоги працювати на повну потужність щодо видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання міста в рамках вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Дозвільний центр почав ефективно працювати на початку 2009р., після його переїзду в нове приміщення загальною площею 118 м2за адресою: вул. Ярослава мудрого 38/12 (ІІ поверх), в якому було створено належні умови для роботи адміністраторів Дозвільного центру та представників місцевих дозвільних органів. Що стало можливим завдяки всебічній підтримці керівництва міської ради та особистого сприяння міського голови В.П. Савчука.

В даному приміщенні також працюють державні реєстратори, відділ охорони праці, відділ охорони навколишнього природного середовища, спілка садоводів та городників, а також розташовуються Білоцерківський інноваційний бізнес-інкубатор, міська спілка дрібних підприємців та Ліга підприємців Білоцерківщини, що створює додаткові сприятливі умови по обслуговуванню та наданню всебічних консультацій суб’єктам підприємницької діяльності міста в одному приміщенні.

В приміщенні Дозвільного центру створено 22 робочих місця для місцевих дозвільних органів по прийому суб’єктів господарювання та громадян за принципом організаційної єдності. Заявник має змогу звернутись за одержанням певних послуг як до адміністраторів Дозвільного центру так і представників місцевих дозвільних органів. Вся необхідну інформацію щодо одержання певного дозволу заявники мають змогу також отримати на інформаційних стендах які розміщені в приміщенні

Дозвільного центру.

Дозвільний центр працює щоденно, крім вихідних, святкових та неробочих днів, встановлених чинним законодавством України, за таким графіком роботи:

Прийом заяв та видача документів дозвільного характеру державними адміністраторами:
- понеділок, вівторок, п’ятниця - з 9.00 до 13.00;
- четвер – з 14.00 до 17.00.

Прийом заявників представниками місцевих дозвільних органів та державними адміністраторами по видачі документів дозвільного характеру, виконанню консультаційних та дозвільних (погоджувальних) процедур – середа з 14.00 до 17.00.

Оф. Сайт: cnap.bc-rada.gov.ua